Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Nůžkové plošiny a jejich výhody

Nůžkové plošiny zaručeně pomohou se zvýšením produktivity vaší práce, jelikož si díky nim budete moci zvolit přesně takovou výšku a pozici, jakou potřebujete. Nebudete se tak muset natahovat nebo skrčovat. Všude pohodlně dosáhnete.

Produktivita i bezpečnost na pracovišti

Díky preciznímu nastavení předejdete na pracovišti zraněním. Dle různých průzkumů tvoří velké procento pracovních úrazů úrazy zad. Ty bývají velmi často způsobeny zdviháním těžkých břemen nad hlavu. V tomto nůžková plošina také pomůže. Proč se dřít, když můžete využít techniku.

Vybírat také můžete z elektricky nebo dieslově poháněných plošin. Ty elektrické oceníte při práci uvnitř, naopak dieslové jsou určeny do exteriéru a nejsou závislé na přítomnosti elektrické sítě. Nůžkové plošiny se velmi snadno ovládají a práce tak bude mnohem lehčí a méně únavná. Výsledkem tak je vyšší produktivita práce a urychlení celého procesu.

Nespornou výhodou je také skladování plošiny. Pokud se rozhodnete nůžkovou plošinu koupit, nikoli jen pronajmout, vejde se složená do klasické garáže.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ




* Tyto položky jsou povinné