Pronájem plošin

Pro ty, co nevyužívají montážní pracovní plošiny v každodenním životě, nabízíme pronájem plošin, a to hned několika druhů vysokozdvižných a montážních plošin. Montážní pracovní plošiny má naše půjčovna plošin ve Zhoři u Tábora skladem, takže když se na nás obrátíte, vždy něco vybereme.

Pronájem pracovních plošin různých značek

K pronájmu montážních plošin nabízíme také dopravu po celé České republice. Pronajímáme montážní pracovní plošiny od výrobců Grove, Holland lift, Upright, MEC, Genie, JLG, DENKA LIFT, HAULOTTE, OMME, LIFTLUX, SNORKEL. Na všechny půjčené plošiny se vztahuje i servis plošin

Pronájem plošin cena

V naší půjčovně plošin si vyberete montážní pracovní plošiny vhodné pro montáže, stavební práce, údržbu a opravy budov, údržbu zeleně a další práce ve výškách. Pronájem plošin se vztahuje na všechny typy montážních pracovních plošin. V seznamu pracovních plošin níže najdete nejvhodnější použití, rozměry, dosah plošiny a samozřejmě cenu za pronájem plošin.  

 

Pokud máte jakýkoli dotaz na typ plošiny nebo Vás blíže zajímá cena za pronájem plošin, kontaktujte nás prostřednictvím telefonu, emailu nebo kontaktního formuláře níže. 

Nebo Vám můžeme poradit s výběrem:

Vaše jméno *
Váš telefon:

Poskytněte nám své kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude neprodleně kontaktovat.
Pro urychlení komunikace doporučujeme vyplnit i Vaše telefonní číslo.

Odeslat
 

RENTAL plošiny s.r.o.

Firma RENTAL plošiny sídlí ve Zhoři u Tábora a nabízí prodej a pronájem plošin. Mimo to v areálu u Tábora naleznete také bazar a servis plošin. Vysokozdvižné a montážní plošiny máme v širokém sortimentu typů a značek. Nabízíme i elektrické a motorové montážní plošiny převážně od výrobců GROVE, Holland Lift, Upright, MEC, GENIE. Pracovní plošiny je možné zapůjčit po celé České republice včetně dopravy, např. ve městech České Budějovice, Tábor, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Plzeň, Praha. Na všechny montážní plošiny zajišťujeme servis plošin a prodej náhradních dílů.

Naše půjčovna plošin se snaží najít tu nejlepší cestu k zákazníkům a pronajmout jim montážní plošiny přesně podle jejich aktuálních potřeb. Věříme, že i Vám dokážeme výškové práce ulehčit a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Kontaktní formulář

Zhoř u Tábora 85

Otevřít odkaz na Google Maps

Zhoř u Tábora 85

Otevřít odkaz na Google Maps